On 16/12/2025 09:38, Vaidas wrote: > Sveiki, > mašinai turėdavau žieminius ratus (padanga + ratlankis) ir vasarinius. > Patogu: gali pats keistis, subalansavimui gali nuvežti ne per patį piką. > Bet va mašina atsinaujino ir ji turi padangų slėgio daviklius. Ar vis > dar įmanoma pasiruošti ratų komplektus ir juos pačiam keistis? O gal > kažkaip gudriau galima elgtis? > > Vaidas Kas tę gudraus? Tiesiog nusiperki dar vieną komplektą daviklių.