Žinoma galima ir taip, čia kiekvienam kaip patogiau. Man patinka pačiam, plius kai žinai kaip viskas turi būti padaroma, daug paprasčiau viskas tvarkosi ateity. On 2025-12-16 14:05, DK wrote: > Čia visa bėda dėl gudrumo. > Suprantu, kad tai hobis, bet kai užknisa, tai galima duoti išspręsti > tiems, kas tuo užsiima. > Aš va pas Augustą nuvažiavau, sumokėjau 100 eur, gavau daviklius, > servise sudėjo į naujus ratlankius, sumontavo padangas ir viskas veikia. > https://padangu-daviklis.lt/