On 12/23/25 03:30, wiza wrote: > Na gal ir europą pagaliau pasieks normalus minivenas? > https://www.youtube.com/watch?v=HcmzvkfIsVU Tu gal juokauji? Po metu kitaicai pakeis pavadinima (tipo tokio gamintojo jau nebera). Ir liksi ne tai, kad be garantijos, bet net ir be atsarginiu daliu. Galesi sparna pats is skardos lapo lankstyti, arba ismesti visa ta sudu kruva i srota. :-)