Ar žinai kodėl? Nes pilna didelių ir mažų krioklių, bei daxuja vandens juose turbinas sukti, o kai elektra veltui, ko nepirkti elektrinės? Kai buvau Norgėje šeimininkas sakė - 2 metrai kritulių per metus. Jei taip Lietuvoje būtų pasaulinis tvanas. 2025-12-29 17:52, Kipšas rašė: > 2025-12-29 11:46, Apocalypto rašė: >> Austrija ir UK apmokestina elektromobilius, nes nesurenka mokesčių už >> kurą. Ir toliau birbinsim su dyzeliukais :) >> >> https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/7/2772300/europieciai-uz-vazinejima- elektromobiliais-jau-susimoka-papildomai-kas-laukia-lietuviu > > Net 98,4 proc. visų parduodamų automobilių Norvegijoje – elektromobiliai > > https://www.technaujienos.lt/net-984-proc-visu-parduodamu-automobiliu-norvegijoje-elektromobiliai/