O tu pasiziurek NO elektros kainas pagal regionus, paskui pasiziurek kiek gyventoju kuriam regione yra, ir pasiziurek kur perka daugiausiai EV https://data.nordpoolgroup.com/auction/day-ahead/prices?deliveryDate=2025-12-29¤cy=EUR&aggregation=MonthlyAggregate&deliveryAreas=NO1,NO2,NO3,NO4,NO5 On 12/29/2025 9:19 PM, Sniegas wrote: > Ar žinai kodėl? Nes pilna didelių ir mažų krioklių, bei daxuja vandens > juose turbinas sukti, o kai elektra veltui, ko nepirkti elektrinės? Kai > buvau Norgėje šeimininkas sakė - 2 metrai kritulių per metus. Jei taip > Lietuvoje būtų pasaulinis tvanas. > > 2025-12-29 17:52, Kipšas rašė: >> 2025-12-29 11:46, Apocalypto rašė: >>> Austrija ir UK apmokestina elektromobilius, nes nesurenka mokesčių už >>> kurą. Ir toliau birbinsim su dyzeliukais :) >>> >>> https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/7/2772300/europieciai-uz- >>> vazinejima- elektromobiliais-jau-susimoka-papildomai-kas-laukia-lietuviu >> >> Net 98,4 proc. visų parduodamų automobilių Norvegijoje – elektromobiliai >> >> https://www.technaujienos.lt/net-984-proc-visu-parduodamu-automobiliu- >> norvegijoje-elektromobiliai/