NO4 vis dar pigi. https://data.nordpoolgroup.com/auction/day-ahead/prices?deliveryDate=latest¤cy=EUR&aggregation=DeliveryPeriod&deliveryAreas=LT,AT,BE,FR,GER,NL,PL,NO4 Dainiushas <skirdain@gmail.com> Wrote in message:r > lyg buvo kalba apie naujas perdavimo linijas iš Šiaurės. Tai su jomis baigiasi ir pigi elektra ten. Pietuose lyg niekad ji pigi nebuvo.On 12/30/2025 7:52 AM, Sniegas wrote:> Nežinau, kaip dabar, bet kai aš ten buvau, šeimininkas sakė, kad elektra > labai pigi, nes gaunama iš hidroelektrinių.> > 2025-12-30 00:29, tranzoo rašė:>> Bergenas, praktiskai vienintele vieta Norgej, kur lyja 2 metrus per >> metus. elektra auto chargery ten kainuoja apie 6 nok uz kWh. grubiai >> 0.5 euro. namuose kainos didesnes. Osle dabar 12 nok. dachuja.>>>> vienzo - vazineja jie ten elektra todel, kad kainuoja nusipirkt pigiau >> ir mazia kas vaziuoja toliau 200 km. tarp miestu Oslas, Stavangeris, >> Bergenas, Trondheimas - neprivazinesi - skrist pigiau ir greiciau.>> tam kam reikia - turi dyzelius.>>>> On 29/12/2025 20:19, Sniegas wrote:>>> Ar žinai kodėl? Nes pilna didelių ir mažų krioklių, bei daxuja >>> vandens juose turbinas sukti, o kai elektra veltui, ko nepirkti >>> elektrinės? Kai buvau Norgėje šeimininkas sakė - 2 metrai kritulių >>> per metus. Jei taip Lietuvoje būtų pasaulinis tvanas.>>>>>> 2025-12-29 17:52, Kipšas rašė:>>>> 2025-12-29 11:46, Apocalypto rašė:>>>>> Austrija ir UK apmokestina elektromobilius, nes nesurenka mokesčių >>>>> už kurą. Ir toliau birbinsim su dyzeliukais :)>>>>>>>>>> https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/7/2772300/europieciai-uz- >>>>> vazinejima- elektromobiliais-jau-susimoka-papildomai-kas-laukia- >>>>> lietuviu>>>>>>>> Net 98,4 proc. visų parduodamų automobilių Norvegijoje – >>>> elektromobiliai>>>>>>>> https://www.technaujienos.lt/net-984-proc-visu-parduodamu- >>>> automobiliu- norvegijoje-elektromobiliai/ -- ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html