2025-12-29 11:46, Apocalypto rašė: > Austrija ir UK apmokestina elektromobilius, nes nesurenka mokesčių už > kurą. Ir toliau birbinsim su dyzeliukais :) > > https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/7/2772300/europieciai-uz-vazinejima- > elektromobiliais-jau-susimoka-papildomai-kas-laukia-lietuviu Net 98,4 proc. visų parduodamų automobilių Norvegijoje – elektromobiliai https://www.technaujienos.lt/net-984-proc-visu-parduodamu-automobiliu-norvegijoje-elektromobiliai/