2026-01-20 14:38, Caponi rašė: > Visi ženklai nurodo į kokias kelio atkarpas po sankryžos tu gali ar > negali patekti. 2 ir 4 leidžia važiuoti tiesiai ar į dešinę, bet > nedraudžia atsirasti toje kelio atkarpoje, kurioje tu dabar jau esi. Tai pagal tave štai šioje vietoje galima apsisukti?
