Šis ženklas tau aiškiai nurodo, kur važiuoti. Nei į kairę, nei apsisukti, nei į dešinę. TIK TIESIAI. 2026-01-20 19:20, Caponi rašė: > Ženklai svarbesni, kai kelio ženklinimas jiems prieštarauja. Šiuo atveju > ženklai apsisukt nedraudžia, kelio ženklinimas draudžia - jokios > kolizijos nematau. Būtų kitas reikalas, jei stovėtų ženklas "Apsisukimo > vieta". > Ir reikia suvokt, kad pagal KET apsisukt nėra ta pati krypties > kategorija kaip į kairę, į dešinę ar tiesiai. > > > -- > Caponi > Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G > > On 2026-01-20 17:55, Lawrence Jamieson wrote: >> 2026-01-20 15:17, Caponi rašė: >>> Nu čia man kelio ženklinimas neleidžia apsisukt. >> Ženklai svarbesni už kelio ženklinimą, tad ženklinimas visai dzin