na mano supraitmu irgi, rodyklė rodo tiesiai tai ir važiuoji tiesiai, o ne ieškai filosofinių prasmių On 1/21/2026 12:53 PM, Nerijus wrote: > On 1/21/26 10:33, Dainiushas wrote: >> na, jei jau filosofuot - tai apsisukdamas tu apskritai važiuoji atgal, >> nei tiesiai nei į dešinę nei į kairę. Bet taip, tokie klausimai UŽKNISA > > Tai ple, ten galima apsikukti tam paveiksle kur prie bazes imete, > ar ne? Tarkime, dabar daug sniego ir liniju ant kelio nesimato. > Galima? > Nuolat ten vazineju, gerai butu suzinoti kvalifikuota ekspertu > nuomone tuo klausimu.