Nu čia man kelio ženklinimas neleidžia apsisukt. P.S. Kad situacija painoka, sutinku, bet logikai lyg ir neprieštarauja. -- Caponi Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G On 2026-01-20 15:06, Lawrence Jamieson wrote: > 2026-01-20 14:38, Caponi rašė: >> Visi ženklai nurodo į kokias kelio atkarpas po sankryžos tu gali ar >> negali patekti. 2 ir 4 leidžia važiuoti tiesiai ar į dešinę, bet >> nedraudžia atsirasti toje kelio atkarpoje, kurioje tu dabar jau esi. > > Tai pagal tave štai šioje vietoje galima apsisukti? >