Sniegas <n@gmail.com> wrote: > Galėti tai galima, bet draudžiama, o kas draudžiama už tai baudžiama. > Bandyk apsisukti, gausi baudą. > > > 2026-01-21 12:53, Nerijus rašė: >> On 1/21/26 10:33, Dainiushas wrote: >>> na, jei jau filosofuot - tai apsisukdamas tu apskritai važiuoji atgal, >>> nei tiesiai nei į dešinę nei į kairę. Bet taip, tokie klausimai UŽKNISA >> >> Tai ple, ten galima apsikukti tam paveiksle kur prie bazes imete, >> ar ne? Tarkime, dabar daug sniego ir liniju ant kelio nesimato. >> Galima? >> Nuolat ten vazineju, gerai butu suzinoti kvalifikuota ekspertu >> nuomone tuo klausimu. >