O čia oficialus testas, ar bele iš internetų? On 1/20/26 2:20 PM, Lawrence Jamieson wrote: > Dukra mokosi KET, sprendžia testus ir parodė vieną klausimą kuris mane > visiškai sutrikdė. > > Klausimas: Kuris kelio ženklas nedraudžia apsisukti? > Ir keturi ženklai: > 1. Sukti į kairę draudžiama (323) > 2. Važiuoti tiesiai (401) > 3. Apsisukti draudžiama (324) > 4. Važiuoti į dešinę (402) > > IMO tai tik (1) sukti į kairę nedraudžia apsisukimo. Bet teisingas > atsakymas 1, 2, 4 > > 401. Važiuoti tiesiai > Leidžiama važiuoti tik tiesiai. Kelio ženklas, pastatytas kelio ruožo > pradžioje, galioja iki artimiausios sankryžos, nedraudžia sukti į > dešinę, kai norima įvažiuoti į šalia kelio esančias teritorijas. Kelio > ženklas, pastatytas prieš sankryžą, galioja tik toje važiuojamųjų dalių > sankirtoje, prieš kurią jis pastatytas. Kelio ženklo reikalavimai > netaikomi maršrutiniam transportui > > 402. Važiuoti į dešinę > Leidžiama važiuoti tik rodyklės kryptimi. Kelio ženklas galioja toje > važiuojamųjų dalių sankirtoje, prieš kurią jis pastatytas. Kelio ženklo > reikalavimai netaikomi maršrutiniam transportui > > Na niekaip ženklų aprašymuose aš čia nematau, kad jie nedraustų apsisukti. > > > Labai įdomūs jūsų komentarai.