bbd ant youtubų, mano vienintelis retkarčiais naudojamas socialinis tinklas - newsai, o filmuotis kaip šiku neturiu jokio išvidinio poreikio :-) O jei rimtai, tai prie -15 man kasant sniegą jau reikia striukę užsisegt, kepurės, kaip sakiau išvis neturiu, bet įtariu, kad jei tektų lauke praleist bent pusdienį, tai prie kokių -20-25 jau norėtųsi, tik su sąlyga, kad tokios temperatūros pas mus ilgai nesilaiko, o lauke tuo metu ilgai būtinybės būt nebūna, tai išgyvenau iki šiol :-) -- Caponi Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G On 2026-01-14 14:22, Nerijus wrote: > On 1/14/26 10:21, Caponi wrote: >> nei kepurių, nei šalikų, o šiais metais einant į lauką dar pilnai >> pakako maikės ir paprastos kožūchos > > Tai cia tu busi is tu, kurie dabar i jutuba pradejo masiskai deti > filmukus, kur su kroksais, shortais, ir maike ima sniego pustuva, ir > "kasa" kieme sniega? :-) Man kazkaip pabuvus prie -15 pusvalandi lauke, > iskart visi norai kazka be kepures daryti prapuola. Pavydziu tokiems > zmones.