ManXP <man@giliai.px> Wrote in message:r > Bet gal netyčia yra bent vairo šildymas? :) Nes kaip suprantu, posto autoriui didžiausia bėda, kad rankom šalta...On 2026-01-14 15:40, foonia wrote:> > Nera mano trolike jokiu saliono pasildymu ! :-) Nuo benzo ir taip normalia syla, dyzrlis net su elektriniu pasildymu ausinimo skyscio temperaturos beuzkelia, saliobo sildymui pakanka. Yra vairo ir sedyniu sildymas, sedynes syla moment, vairas - letai :-) Siaip tai megztu pirstiniu nenesioju, su odinem viskas OK maigosi. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html