ManXP <man@giliai.px> Wrote in message:r > Va dabar pažiūrėjau, tai net elementarūs Karoq, Tiguan, ir pan siūlo pašildymo opciją. Bet suprantu, kai norisi paverkt, tai visada galima rast N priežasčių...On 2026-01-14 14:59, Lawrence Jamieson wrote:> > Ple, prasideda. O realiai šitokie dalykai keliuose % auto yra? O garažus > dabar perkant nauja auto kaip dovaną prideda? Supratau. O ką daryti > vakare po darbo? Garažai mobilūs, paskui automobilį seka? Nera mano trolike jokiu saliono pasildymu ! :-) Nuo benzo ir taip normalia syla, dyzrlis net su elektriniu pasildymu ausinimo skyscio temperaturos beuzkelia, saliobo sildymui pakanka. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html