Ten buvau gavęs kaip pakaitinį keliom dienom, tai nežaidžiau su visais meniu, bet automatinis šildymo veikimas pagal nutylėjimą nelabai protingas. Kai lauke +5 laipsniai, iškart įjungia 3-ią lygį vairo šildymo. Nenorėjau eit per visus meniu ieškodamas ar yra galimybė reguliuot šildymo lygius pagal lauko temperatūras, tai užkūręs auto tiesiog išjungdavau vairo šildymą ir viskas. On 2026-01-22 12:00, DK wrote: > Bet ar tikrai nėra šilumos intensyvumo valdymo?