2026-01-14 09:28, ManXP rašė: > Neatsimenu kada automobilio viduj reikėjo pirštinių... Šildymas sugedęs? Taip, sėdi į auto ryte prie -16 ir opa, po poros sekundžių jame +20, ane? Nu bliamba, gal nereikia tų lame excuzų. Veikia tas šildymas, bet tokiomis sąlygomis kei dabar jam bent 10 minučių reikia, kad saloną sušildytų.