Vytas <privatus123@yahoo.com> Wrote in message:r > Instantly viduje šiltas be išankstinio pašildymo tai greičiausiai nė vienas, bet kad vairas ir sėdynės užkaista beveik momentaliai, tai rodau: Formentor.-- VytasLawrence Jamieson <lj@mail.lt> Wrote in message:r> 2026-01-15 19:21, Vytas rašė:> Ne. Manau, kad daug geriau kai vairavimui pirštinių išvis nereikia.Nu parodyk tu man auto, kuris instantly viduje šiltas ryte prie -15 (kaip šiandien). Ple, po 10 minučių važiavimo viduje vis dar šalta. Ir nereikia pradėti pizdelinti apie remote pašildymus ir t.t., nes sensorinis valdymas pas 100% auto atsiradęs, o visokie mandri šildymo primimbasai gal kokiuose 10% ir yra.----Android NewsGroup Reader----https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html Troliko sedyne kaista moment, po kokiu 2-3 min reikia isjungt, o stai plastamsinis vairas syla letai. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html