On 1/15/2026 9:23 PM, Dainiushas wrote: > nesuprantu fetišo dėl šildomo vairo, rimtai be šildymo prie jo rankos > gali prišalt? > > On 1/15/2026 5:49 PM, Vytas wrote: persėdus į naują nepažįstamą vw karutį, pirma mintis "kaip bl tą karštą vairą išjungti?" Lexus šildo mandagiai. Paprastai žiemą vairuoju su viena pirštine - kairės rankos - kad vairą laikyti, o dešinė be pirštinės kad televizorių maigyti.