On 15/01/2026 21:23, Dainiushas wrote: > nesuprantu fetišo dėl šildomo vairo, rimtai be šildymo prie jo rankos > gali prišalt? Reiškia dar liko ką suprasti. Nėra blogai, kai pagalvoji S. >> Paskutinius gal 5 metus asmeniniai auto buvo su šildomais vairais >> ir visom sėdynėm. Žmona rinkosi dabartinę mašiną pagal du >> kriterijus: kad būtų graži, ir su šildomu vairu. >> >> P.S. dėl sportinio intereso dabar pabandžiau, pasirodo Volvo >> ekranas tapšnojasi ir su pirštinėmis :)