On 1/14/26 10:21, Caponi wrote: > nei kepurių, nei šalikų, o šiais metais einant į lauką dar pilnai pakako > maikės ir paprastos kožūchos Tai cia tu busi is tu, kurie dabar i jutuba pradejo masiskai deti filmukus, kur su kroksais, shortais, ir maike ima sniego pustuva, ir "kasa" kieme sniega? :-) Man kazkaip pabuvus prie -15 pusvalandi lauke, iskart visi norai kazka be kepures daryti prapuola. Pavydziu tokiems zmones.