"Tomas" <t.s@takas.ltu> Wrote in message:r > is tu ka greit prisimenu, veikia tik pas Volva, daugiau niekas neateina i galva"Lawrence Jamieson" parašė naujienų news:10k7f2c$msp2$1@news.rkm.lt...Kaip sekasi su pirštinėm šiuolaikinius automobilius valdyti? :) Aha, mano Volvoj su odinėm pirštinėm tapšnoklis veikia :) --