Šiuo metu vairuoju stebuklą iš šalies, kuri garsėja ilgomis atostogomis ir nenoru dirbti, o prasigyvenusių žmonių pajamas apmokestina 80%. Auto naujas, pagamintas 2025 metais (nu ok, tokiu atveju jau tik apynaujis). Su pirštinėm ekranas nesispaudžia, sėdynės šyla kosmiškai lėtai, o tokio išradimo kaip šildomas vairas nėra net maksimalioje komplektacijoje. On 2026-01-15 08:06, Tomas wrote: > On 1/14/26 10:36 PM, Bronco wrote: >> On 2026-01-14 22:31, eSSas wrote: >>> Priminkit kas, ką tokio būtinai reikia valdyt ekrane, pradedant >>> važiuot per speigą? Sėdynių/vairo/salono šildymą, radiją, dar kažką? >> >> >> Visiems skirtingai. Kažkas nieko nesukinėja ir laimingas, kažkam >> reikia pastoviai pasireguliuot, perjungt ar išjungt. >> >> Bet kartoju, pirštinės šioje vietoje nieko nekeičia, ekranai reaguoja >> į paspaudimus su pirštinėmis. > Golfe nereaguoja. Koroloj - reaguoja.