Tema: Re: Sensorinis auto funkcijų valdymas
Autorius: Lawrence Jamieson
Data: 2026-01-16 06:34:37
2026-01-15 19:21, Vytas rašė:
> Ne. Manau, kad daug geriau kai vairavimui pirštinių išvis nereikia.
Nu parodyk tu man auto, kuris instantly viduje šiltas ryte prie -15 (kaip šiandien). Ple, po 10 minučių važiavimo viduje vis dar šalta. Ir nereikia pradėti pizdelinti apie remote pašildymus ir t.t., nes sensorinis valdymas pas 100% auto atsiradęs, o visokie mandri šildymo primimbasai gal kokiuose 10% ir yra.