On 2026-01-14 10:21, Caponi wrote: > Eikit jau, lepšiai, aš išvis savo garderobe neturiu nei pirštinių (nu apart darbinių), nei kepurių, nei šalikų, o šiais metais einant į lauką dar pilnai pakako maikės ir paprastos kožūchos 🙂 Aš irgi žiemą su maike vaikštau, užsimetęs tik lengvą striukę ar džinsinį švarką, visi stebisi, kaip man nešalta. Šalikų, megztinių ir žieminių kepurių nevirškinu. Na o bet tačiau rankos man pirmos pradeda šalt. Todėl prie minuso visada kol sušyla salonas su pirštinėmis vairuoju. Taip sakant, visi mes skirtingi, todėl nereik savo pelėdos mauti ant svetimo gaublio.