Tai aš savo teksto gale net spec. simbolį panaudojau, kad per daug rimtai mano pelėdos nepriimt :-) O rimtai šitos trydos kontekste džiaugiuosi eilinį kartą, kad net su kumštine pirštine dabartiniam transporte jokios problemos nebūtų. -- Caponi Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G On 2026-01-14 22:32, Bronco wrote: > On 2026-01-14 10:21, Caponi wrote: >> Eikit jau, lepšiai, aš išvis savo garderobe neturiu nei pirštinių (nu >> apart darbinių), nei kepurių, nei šalikų, o šiais metais einant į >> lauką dar pilnai pakako maikės ir paprastos kožūchos 🙂 > > > Aš irgi žiemą su maike vaikštau, užsimetęs tik lengvą striukę ar > džinsinį švarką, visi stebisi, kaip man nešalta. Šalikų, megztinių ir > žieminių kepurių nevirškinu. Na o bet tačiau rankos man pirmos pradeda > šalt. Todėl prie minuso visada kol sušyla salonas su pirštinėmis vairuoju. > > Taip sakant, visi mes skirtingi, todėl nereik savo pelėdos mauti ant > svetimo gaublio.