On 1/14/26 10:36 PM, Bronco wrote: > On 2026-01-14 22:31, eSSas wrote: >> Priminkit kas, ką tokio būtinai reikia valdyt ekrane, pradedant >> važiuot per speigą? Sėdynių/vairo/salono šildymą, radiją, dar kažką? > > > Visiems skirtingai. Kažkas nieko nesukinėja ir laimingas, kažkam reikia > pastoviai pasireguliuot, perjungt ar išjungt. > > Bet kartoju, pirštinės šioje vietoje nieko nekeičia, ekranai reaguoja į > paspaudimus su pirštinėmis. Golfe nereaguoja. Koroloj - reaguoja.