Lawrence Jamieson <lj@mail.lt> Wrote in message:r > Kaip sekasi su pirštinėm šiuolaikinius automobilius valdyti? :) Tai kad su odinem pirstinem maigosi tas ekranas, as kaskart uzgesinu ta fucking BDAR pranesima per kuri nei kameros matos nei skambucio gali atsiliepti ar putino i kojas ijungti. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html