Šiandien ryte dar kartą pabandžiau, tai veikia vistik. Jautrumas su pirštinėmis tik visiškai kitoks, reikia gerokai stipriau "tapint". On 2026-01-15 17:39, foonia wrote: > Su tom paciom pirstinem telefono ekranas valdos? Jeigu taip - kazkoks nejautrus auto ekranas, gal yra kazkokie setingai tam pakeisti ala increase touch sensitivity kaip telefe). Jeigu telefonas nesispaudo - keiti pirstines :-)