Cia tu? https://www.delfi.lt/gyvenimas/istorijos/kiaurus-metus-basomis-vaikstantis-vilnietis-verslininkas-tikina-kad-batai-mums-visai-nereikalingi-85663423 Caponi <caponi@caponi.lt> wrote: > Eikit jau, lepšiai, aš išvis savo garderobe neturiu nei pirštinių (nu > apart darbinių), nei kepurių, nei šalikų, o šiais metais einant į lauką > dar pilnai pakako maikės ir paprastos kožūchos :-) > O bet tačiau pointas geras, tik greičiausiai iš "progreso" fanų gausi > atsakymą, kad nėra ten prie ko nagų kišt, jei viskas gerai automatiškai > reguliuojasi :-) > > > -- > Caponi > Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G > > On 2026-01-14 09:53, Lawrence Jamieson wrote: >> 2026-01-14 09:23, Dainiushas rašė: >>> emmm.....o pirštinių, kam? >> >> Nu gal truputį šalta? >