On 14/01/2026 22:21, Bronco wrote: > On 2026-01-14 09:02, Lawrence Jamieson wrote: >> Kaip sekasi su pirštinėm šiuolaikinius automobilius valdyti? 🙂 > > > Aišku juokinga treada gavosi, bet jei rimtai, tai auto dažniausiai > spaudosi ekranai su pirštinėmis. Čia gal įdomiau, kai būna ant vairo > sensoriniai mygeliai, kurie ir taip neturi grįžtamojo ryšio, tai su > pirštinėmis būtų tikrai nekas net jei veiktų. Priminkit kas, ką tokio būtinai reikia valdyt ekrane, pradedant važiuot per speigą? Sėdynių/vairo/salono šildymą, radiją, dar kažką? Kugoj niekas iš paminėtų neaktualu, yra fiziniai mygtukai. O pirštinių suvis nereikia; vairas užšyla per minutę, sėdynės per dvi. S.