Būtent, aš irgi nesuprantu kas trukdo žmonėms laikyti automobilius šildomuose garažuose? On 1/14/26 10:39 AM, ManXP wrote: > O tai nežinai, kad tavo minimuose "šiuolaikiniuose" automobiliuose su > sensoriniu valdymu yra automatinis šildymas/šaldymas? Gali per tą > užpisantį ekraną užprogramuot dienas/laikus kada reikia šildyt/šaldyt. > > O jei nėra pastovaus laiko kada važiuoji (kaip pvz. mano atveju) - per > telefoną (o esant netoli auto - per pultelį) įsijungi šildymą kada tik > nori - atėjęs randi nutirpdytus langus, šiltą saloną, vairą ir sėdynes. > O auto laikant garaže net ir to nereikia... > > On 2026-01-14 09:56, Lawrence Jamieson wrote: >> >> Taip, sėdi į auto ryte prie -16 ir opa, po poros sekundžių jame +20, >> ane? Nu bliamba, gal nereikia tų lame excuzų. Veikia tas šildymas, bet >> tokiomis sąlygomis kei dabar jam bent 10 minučių reikia, kad saloną >> sušildytų. >