nešalta. kai bus -25C tai gal ir bus. On 1/14/2026 9:53 AM, Lawrence Jamieson wrote: > 2026-01-14 09:23, Dainiushas rašė: >> emmm.....o pirštinių, kam? > > Nu gal truputį šalta?