"kef" <k@k.lt> Wrote in message:r > Šildomo vairo su automatu reikia. Nežinau ar su nešildomom sėdynėm norėtųsi pirštinių ar ne, kai viskas yra, pirštinės tik kol langus valai."Lawrence Jamieson" wrote in message news:10k7f2c$msp2$1@news.rkm.lt...Kaip sekasi su pirštinėm šiuolaikinius automobilius valdyti? :) Siaip sedyniu sildymas su pirstu sildymu nesusijes. Is visu isvardintu fyciu neemiai tik priekinio sildomo stiklo bo konkreciam modelyje jis su siulais - negaliu pakesti ir realiai trukdo ziuret prie tam tikro apsvietimo. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html