Kažkas per vidurį, t.y. daugmaž tipinis trumpas vyriškas kirpimas, šiam momentui sakyčiau kokie +/-4cm. -- Caponi Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G On 2026-01-14 15:09, Sail wrote: > Papasakok apie plaukų kiekį ant galvos. > > Jei kasas nešioji tada jo, kepurės nereikia. > > Bet jei plikė šviečia ar mėsti 1mm šukuoseną, tada šaltis jau kitaip > atrodo. > > On 2026-01-14 14:41, Caponi wrote: >> bbd ant youtubų, mano vienintelis retkarčiais naudojamas socialinis >> tinklas - newsai, o filmuotis kaip šiku neturiu jokio išvidinio >> poreikio 🙂 >> >> O jei rimtai, tai prie -15 man kasant sniegą jau reikia striukę >> užsisegt, kepurės, kaip sakiau išvis neturiu, bet įtariu, kad jei >> tektų lauke praleist bent pusdienį, tai prie kokių -20-25 jau >> norėtųsi, tik su sąlyga, kad tokios temperatūros pas mus ilgai >> nesilaiko, o lauke tuo metu ilgai būtinybės būt nebūna, tai išgyvenau >> iki šiol 🙂