Čia turbūt esmė, kas yra "šiltas", nes kiekvienam bus labai skirtingai. Pvz. žmona kai įsijungia vairo ir sėdynių šildymą ant max, tai gali kelis šimtus KM nuvažiuot ir jai viskas OK. Aš išjungiu po 2 minučių, nes man per karšta - nemalonu nei rankas ant karšto vairo laikyt, nei sėdet. On 2026-01-16 12:40, Vytas wrote: > Instantly viduje šiltas be išankstinio pašildymo tai greičiausiai > nė vienas, bet kad vairas ir sėdynės užkaista beveik momentaliai, > tai rodau: Formentor. > >