Visi gi suprato, kad kalba ėjo apie Prancūziją ir Peugeot. On 1/16/26 1:12 PM, neratoblogo wrote: > Didžiausi pasaulyje pajamų mokesčiai yra UK (69,5%) ir USA (65,6% > Kalifornijoje). > > Tai USA atkrenta, nes atostogų neturi. > > Lieka UK > Negi tai LandRoveris? > > > > On 1/15/2026 5:00 PM, DK wrote: >> Šiuo metu vairuoju stebuklą iš šalies, kuri garsėja ilgomis >> atostogomis ir nenoru dirbti, o prasigyvenusių žmonių pajamas >> apmokestina 80%. >> Auto naujas, pagamintas 2025 metais (nu ok, tokiu atveju jau tik >> apynaujis). Su pirštinėm ekranas nesispaudžia, sėdynės šyla kosmiškai >> lėtai, o tokio išradimo kaip šildomas vairas nėra net maksimalioje >> komplektacijoje. >> > >