Man sildomu sedyniu gali nebut, o vairo sildymas - must have. Volvo turejo 3 sild. lygius, ant pirmo visa ziema pralaikydavau. -- Vytas <privatus123@yahoo.com> Wrote in message:r > Paskutinius gal 5 metus asmeniniai auto buvo su šildomais vairais ir visom sėdynėm. Žmona rinkosi dabartinę mašiną pagal du kriterijus: kad būtų graži, ir su šildomu vairu.P.S. dėl sportinio intereso dabar pabandžiau, pasirodo Volvo ekranas tapšnojasi ir su pirštinėmis :)-- VytasDK <kam.reikia@tas.zino> Wrote in message:r> Na mes čia ne apie motyvus kalbam, o kaip kas veikia.On 2026-01-15 17:28, Vytas wrote:> Jeigu tokį pac pirkai, tai pac ir durnas, nevyniojant vaton.> > ----Android NewsGroup Reader----https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html