Papasakok apie plaukų kiekį ant galvos. Jei kasas nešioji tada jo, kepurės nereikia. Bet jei plikė šviečia ar mėsti 1mm šukuoseną, tada šaltis jau kitaip atrodo. On 2026-01-14 14:41, Caponi wrote: > bbd ant youtubų, mano vienintelis retkarčiais naudojamas socialinis > tinklas - newsai, o filmuotis kaip šiku neturiu jokio išvidinio poreikio 🙂 > > O jei rimtai, tai prie -15 man kasant sniegą jau reikia striukę > užsisegt, kepurės, kaip sakiau išvis neturiu, bet įtariu, kad jei tektų > lauke praleist bent pusdienį, tai prie kokių -20-25 jau norėtųsi, tik su > sąlyga, kad tokios temperatūros pas mus ilgai nesilaiko, o lauke tuo > metu ilgai būtinybės būt nebūna, tai išgyvenau iki šiol 🙂