Eikit jau, lepšiai, aš išvis savo garderobe neturiu nei pirštinių (nu apart darbinių), nei kepurių, nei šalikų, o šiais metais einant į lauką dar pilnai pakako maikės ir paprastos kožūchos :-) O bet tačiau pointas geras, tik greičiausiai iš "progreso" fanų gausi atsakymą, kad nėra ten prie ko nagų kišt, jei viskas gerai automatiškai reguliuojasi :-) -- Caponi Mazda CX-5 '24 2.5 AWD e-Skyactiv G On 2026-01-14 09:53, Lawrence Jamieson wrote: > 2026-01-14 09:23, Dainiushas rašė: >> emmm.....o pirštinių, kam? > > Nu gal truputį šalta?