Galvoji inžinieriai debilai ir nepaskaičiuoja maksimalių sąnaudų? Kai variklis 150 kW, jam vieni niekai pasukti 1,5 - 2 kW generatorių (2000 W padalinus iš 12 V bus tau net 165 A). Koks ten pečius, kad 80 A ima? Elektrinis? 2026-01-26 08:23, Dainiushas rašė: > jau matau kaip, pečius 60-80A, galinio lango šildymas 20A, pakaitinimo > žvakės 20-30A turbūt, da visokios šviesos sėdynių vairų šildymai. Taip > ir gamina generatorius viskam ant 800rpm variklio..... > > On 1/24/2026 7:27 PM, Romas wrote: >> On 2026-01-24 18:25, Dainiushas wrote: >>> šiaip šalty mašina įtariu naudoja daugiau elektros nei generatorius >>> gamina, ypač mažais sūkiais.... >> Testavau su skirtingais auto visi palaiko normalią įtampą su max >> apkrova ant laisvų apsukų. Netgi iš kart po užvedimo kai akumas srebia >> padidintą srovę. O akumus paprastai statau didesnio talpumo nei >> rekomenduojama. >