bat0nas <bat0nas.ok@gmail.com> Wrote in message:r > Tai jei jau variklis dirba, gražiai, tolygiai ir nuvažiavus 3km pradeda apsukos +/-500rpm šokinėti, kas pusę sekundės - prie ko čia žvakės dyzelyje?Pirmus keletą kilometrų - jokių anomalijų. Kai uzsikisa kuro filras parafinu pradziai viskas OK, o tada paduoda vaziuojant pakankamai parafino,is bako, uzkisa filra ir ate - trukcioja ir gesta. -- foonia ----Android NewsGroup Reader---- https://piaohong.s3-us-west-2.amazonaws.com/usenet/index.html