bat0nas <bat0nas.ok@gmail.com> wrote: > Tai jei jau variklis dirba, gražiai, tolygiai ir nuvažiavus 3km pradeda > apsukos +/-500rpm šokinėti, kas pusę sekundės - prie ko čia žvakės dyzelyje? > Tai kad simptomuose nei žodžio apie 3 km be problemų neparašyta: "Duso, kratėsi, apsukos šokinėjo, neužsivedė, trūkčiojo, jau 2 kartus nutraluotas iki serviso" > Pirmus keletą kilometrų - jokių anomalijų. >