Junk voltmetrą ir matysi, nereikės burti. 2026-01-24 18:25, Dainiushas rašė: > šiaip šalty mašina įtariu naudoja daugiau elektros nei generatorius > gamina, ypač mažais sūkiais.... > > On 1/24/2026 2:29 PM, Nerijus wrote: >> On 1/23/26 20:27, Sniegas wrote: >>> Kadaise dirbau su technika, kur dyzelyje visai akumo nebuvo, užvedi >>> variklį su benzininiu starteriu ir važiuoji. >> >> Nu tai papasakok dar apie technika su "puskaciais". :-) >> Bet gal dabartiniai ismanieji tapsnokliai ant ratu ne visai tas >> pac, kas tupas dyzelis ant "puskaciaus"? >> Visai nenustebciau, kad koks pusdurnis is indijos kazka taip >> kreivai priprogramino, kad del blogo akumo gali net variklis kreivai >> veikti. Tikrai nenustebciau. Akumas dar veikia ir kaip neblogas >> masinos tinklo itampos stabilizatorius, ir visokiu "gliuku" >> gaudytojas, jei ka. Tai jei ten kokios keistos problemos su >> generatorium, ar dar kazkuom is elektros, tai geras akumas gali tai >> uzmaskuoti. >> >> N. M. >