Neturi taip būti dėl silpno akumuliatoriaus. Spėčiau kažkur kitur priežastis, kuri gydosi geru akumuliatorium. Na nebent progresas jau tiek pažengė kad išmoko tokią nesąmonę pagamint. Bet netikiu. On 2026-01-29 22:14, bat0nas wrote: > Update #2: > > 1) Atlaikė ir tarpmiestinę kelionę :P > 2) Radau nelaimėlį su beveik 1:1 config'u ir tokia pat bėda (geso, daug > lempučių, EGR error'as, apsukų šuoliai). Papildomas simptomas - atšalus > akumas nesuko starterio. Pasikeitė akumą, išsisprendė ir anksčiau > aprašytos bėdos. > > Džiaugiuosi už jį. Nes man viskas kainavo labai daug daugiau šimtų eurų > nei jam. Galimai - be reikalo.