Tai buvo prieš metus su bmw originaliu akumu prasidėję nesamonės. Pastoviai bando krauti ir nepakrauna (matosi pasijungus live data per telefona važiuojant). Tada su CTEK pakrovėju kelis kartus kroviau pilnai. Bet visvien orui atvėsus (apie 0C) jau sukdavo taip be entuziazmo. Nelaukiau kol ateis rimti šalčiai ir pakeičiau. Manau, kad tai kaip akumas veda prie šalčio yra geras "iš akies" rodiklis. On 23/01/2026 09:35, Dainiushas wrote: > Audi irgi buvo pradėję poltergeistai, tiesa kiek kitokie, darytis, prie > -15C irgi vesdavo. > > On 1/22/2026 10:10 PM, News Reader wrote: >> Romas <#@Romas.lt> wrote: >>> On 2026-01-21 22:18, bat0nas wrote: >>>> >>>> Pakeitus akumą jau antra diena viskas gerai. >>> Tai gal atjungus akumą kompas nusiresetino ir viskas veikia. >>> >> >> Jeigu tas “blogas” akumas prie -15C uzvesdavo, tai netoks jis blogas. >> >> >