On 1/19/26 10:24 AM, bat0nas wrote: > Tai jei jau variklis dirba, gražiai, tolygiai ir nuvažiavus 3km pradeda > apsukos +/-500rpm šokinėti, kas pusę sekundės - prie ko čia žvakės > dyzelyje? > > Pirmus keletą kilometrų - jokių anomalijų. Tai iki kusakoski davažiuos.