On 1/18/2026 2:24 PM, Zhiniukas wrote: > Zhiniukas <nera@mailo.net> wrote: >> Aš pirma pakraučiau pilnai akumą, o tik po to keisčiau. > > Ai. Dar žvakes pasikeisčiau ir kuro filtrą. > Kuro filtras keistas pirmą dieną. Pakaitinimo žvakės? Na baby steps.. pirma akumą bandom keist.