Žinant auto konstrukciją, akumas reikalingas tik užvesti, po to jis atsijungia ir yra įkraunamas. Jei būtų kitaip, po kažkiek laiko jį iškrautum ir nebeužvestum auto. Netiki? Užvesk ir atjunk visai akumą ir variklis dirbs kaip dirbęs. Kadaise dirbau su technika, kur dyzelyje visai akumo nebuvo, užvedi variklį su benzininiu starteriu ir važiuoji. Nebuvo jokio elektrinio įrenginio jame, generatorius buvo naudojamas tik aušinimo diržams įtempti. 2026-01-23 09:43, Nerijus rašė: > On 1/23/26 06:37, bat0nas wrote: >> Na kol kas viskas kažkaip stebuklingai pradėjo veikti. >> >> Tad leiskit man tikėti, kad vis tik buvo problema su akumu :D > > Patikesim tik tada, kai idesi sena akuma ir vel viskas prasides is > naujo. Kitaip liekam skeptiski, tai gali buti sutapimas. > :-)